Нові рейки у агросекторі разом з «Агросем»

Розвиток країни у сучасних умовах забезпечується введенням нових технологій у всіх сферах її діяльності. Для України сільське господарство виграє дуже важливу роль і недарма саме наша країна у всі віки вважалась житницею Європи. Компанія «Агросем» старанно та безупинно працює, щоб держава якомога швидше досягла рівня цивілізованих країн у аграрному секторі економіки.

На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр товарів та послуг.

Насіння

Логічно і ясно навіть дитині, що для того, щоб отримати гарний врожай, потрібно використовувати якісне насіння. Селекція багатьох культур розвивається зараз шаленими темпами і спрямована як на збільшення врожаю, так і на посилення окремих якостей культури, яких потребує споживач. Ми пропонуємо для вас широкий асортимент насіння:

  • Соняшника;

  • озимої пшениці;

  • ячменю;

  • сої;

  • кукурудзи;

  • рапсу;

  • ріпаку.

Насіння, що ми реалізуємо, є результатом розробки найвідоміших компаній світу, що займаються селекцією.

Техніка

Для обробки землі потрібна сучасна техніка, що дає можливість без нанесення шкоди ґрунтам та навколишньому середовищу якісно і ефективно виконувати всі потрібні операції. Наша техніка – це новітні розробки, які дають змогу виконувати одразу декілька дій, економити час та ресурси, та заощаджувати на цьому.

Інноваційні технології

Сучасне сільське господарство – це вже давно не проста справа. У ньому на даний момент використовуються супутникові технології, дрони, сучасні програми та дистанційні методи оцінки середовища. Будемо раді порекомендувати вам такі системи, що допоможуть вести господарство раціонально на економічно ефективно.

Добрива

Щоб ґрунти гарно виконували свою функцію, їх потрібно постійно живити добривами. Згідно сучасних технологій внесення добрив потрібно здійснювати як безпосередньо під посів, так і навесні та восени під обробку земель – для того, щоб підтримати рівень гумусу на нормальному рівні. Ми пропонуємо вам різноманітні добрива різних виробників за найпривабливішими цінами.

Взагалі, компанія «Агросем» ставить своєю задачею підняття рівня сільськогосподарських робіт та життя до всесвітніх стандартів. Долучайтеся до цієї цікавої та важливої справи і розвивайте агросферу з нами. Чекаємо на ваші замовлення та дзвінки і листи. Відповімо на будь-які ваші запитання та залюбки допоможемо вам у вашій сільській справі.

Джерело: https://agrosem.ua/

Возможно, эта информация будет еще кому-то интересна и полезна. Поделитесь со своими друзьями.