ЧЕСНО – це громадський рух за підтримку справедливості

На жаль, дуже часто ми чекаємо від виборів чогось радикально нового. Ми сподіваємося, що після виборчих перегонів місто керівника буде зайнято відповідальною і розумною людиною, яка любить свою державу і готова працювати задля вирішення проблем кожного з українців.

Але, з року в рік цього не відбувається. У чому причина такої сумної статистики? Все до жаху просто – громадяни на стільки виснажилися від безрезультатного виборчого процесу, що відносяться до нього, як до безглуздого заходу, який не має сенсу. Більшість з голосуючих готові віддати перевагу першому у списку, про кого вони ще не чули.

В великому числі випадків ми не можемо засуджувати такий підхід. На жаль, усі наші знання про кандидатів базуються лише на гарних словах, які розповідають громадянам при передвиборчій агітації. Усі вже звикли, що після отримання ким би не було перемоги – обіцянки забуваються. Та де ж громадянину дістати достовірну і об’єктивну інформацію про кожного з політиків? На сьогодні такий ресурс вже є!

ЧЕСНО – це громадський рух, покликання котрого надати максимум достовірних фактів жителям України. Сайт www.chesno.org надає максимум достовірної інформації, для того щоб усі українці склали своє суб’єктивне враження про людину, котрій вони зібралися віддавати голос і зрозуміли, чи справді потрібно це робити.

Мета об’єднання – створити демократичний устрій держави, де кожен громадянин віддає свій голос усвідомлено, і добре розуміючи – кому саме та за які дії. На сайті ви можете відслідкувати усе політичне життя кандидатів. Чи порушувалися трудові зобов’язання, наприклад. Навряд чи можна вважати нормальним те, що звичайного робітника за запізнення, або пропуск робочого дня можуть навіть звільнити з роботи, в той час, як робітники управляючого органу (Верховної Ради) мають можливість робити те, що їм заманеться.

Тепер для того, щоб знати усе про того чи іншого кандидата, немає необхідності передивлятися усі інформаційні сторінки присвячені його кар’єрі та біографії. Все що необхідно – це зайти на сайт та ввести дані кандидата, котрий вас зацікавив. Тепер кожна людина буде достатньо усвідомлена в усіх гарних та поганих сторонах виборців.

Не полінуйтеся, завітати на сайт ЧЕСНО і перевірити – чи немає серед ваших фаворитів порушників, крадіїв та хабарників. Усі повинні максимально відповідально відноситися до вибору людини, котра буде керувати нашою державою. Тільки так ми зможемо привести нашу Батьківщину до ладу.

Джерело: http://www.chesno.org/

Возможно, эта информация будет еще кому-то интересна и полезна. Поделитесь со своими друзьями.