Як правильно вибрати адвоката для юридичнох послуг

Шукаєте послуги адвоката?


За різними оцінками в Україні та Києві більше 200 тисяч громадян має вищу юридичну освіту, близько 50% з них є практикуючими юристами та адвокатами. З кожним днем кількість офісів юридичних компаній та адвокатських структур збільшується, відповідно, зростає і кількість пропозицій для клієнта.
І це не спрощує процес вибору, кількість, як відомо, не визначає якість.


Не бійтеся задавати питання замовляючи послуги адвоката


При зустрічі з адвокатом для надання послуг, викладіть йому свою справу, подивіться, як Він орієнтується в проблематиці вашого питання. Не зайвим буде уточнити: які спеціалізації у юриста є основними. Не варто співпрацювати з Адвокатом, який готовий братися за кожну справу. Занадто широкопрофільний фахівець завжди викликає сумнів. Як то кажуть: не можна осягнути неосяжне.


Не бійтеся задавати Адвокату будь-які питання по вашій справі, дурним буде те питання, яке Ви не вказали.
Обов'язково запитайте у Адвоката, як він оцінює перспективи вирішення вашої проблеми і біжіть від того, який дає вам гарантії, не знаючи суті справи. Тому що Кодекс професійної етики забороняє Адвокату давати клієнту, обіцянку позитивного результату виконання доручення.


Єдине, що може гарантувати адвокат надаючі послуги, це надання кваліфікованої і грамотної юридичної допомоги відповідно до законодавства.
Адвокат - це Ваш радник, захисник і представник, який повинен зробити все від нього залежне, щоб захистити Ваші права і законні інтереси. Однак рішення приймає не адвокат, а суд.


У адвоката повинна бути правова позиція


Потрібно звернутися до Адвоката якій правовій позиції він буде дотримуватися у вашій справі, на які норми права він при цьому спирається і наскільки добре він знає судову практику в рамках цікавить вас проблематики.
Під час спілкування з Адвокатом Ви зрозумієте, наскільки впевнено Адвокат відповідає на ваші питання, як Він пояснює необхідність здійснення тих чи інших дій, пропонує він конкретний план дій по вирішенню вашої проблеми.


По завершенню розмови з Адвокатом Ви зможете визначити рівень його досвіду і професіоналізму, необхідного саме Вам для вирішення вашої проблеми, зробите висновки щодо його чесності та сумлінності, що є не менш важливим, ніж професійний якості вашого захисника і представника.
Чому не варто захищати свої права і законні інтереси самостійно?
Буває так, що громадянин перш ніж звернутися до Адвокату, пробує вирішити свою проблему самостійно.
Однак будучи юридично непідготовленим досить складно розібратися в чинному законодавстві і вказати суду на все ті правові норми, які дозволять Вам захистити свої права в суді.


А то й уявити потрібне доказ в суді першої інстанції, в другій інстанції зробити це вже буде неможливо.
Найстрашніше - це пропустити процесуальні терміни і упустити можливість захистити свої права в суді, адже для того, щоб відновити пропущений строк потрібна поважна причина, а незнання закону не є такою.
У підсумку, справа може закінчиться для Вас з більш несприятливими наслідками, ніж могло б бути.
Тому не варто допускати подібних помилок, і краще відразу звернутися до професіонала.

Write a comment

Comments: 1
  • #1

    Женя (Tuesday, 07 March 2017 16:54)

    Спасибо юристам)

Возможно, эта информация будет еще кому-то интересна и полезна. Поделитесь со своими друзьями.