Можливості віддаленого відеонагляду.

інтернет магазин відеоспостереження

Віддалений ІР-відеонагляд стає все більш популярним способом безпеки для різних об'єктів. І це не дивно, оскільки ця технологія не просто гарантує безпеку, але ще й дозволяє заощадити фінанси за рахунок зменшення кількості співробітників охоронної служби. На ринку відеоспостереження можна спостерігати стрімкий прогрес. З'являються нові пристрої, які можуть передавати відеоінформацію по IP-мережах, різні системи, що дозволяють виявити рухомі об'єкти на території, що охороняється, безліч моделей відеореєстраторів, відеосерверів, камер та інших пристроїв, які дозволяють забезпечувати високий рівень захисту будь-якого об'єкта, від квартири, де ви живете, до підприємства що вам належить.

При виборі пристроїв для систем безпеки дуже важливо грамотно визначити, який з них здатен забезпечити надійну охорону, який відповідає ваших вимогам і запитам, який має всі необхідні в певному випадку функції. То що ж дає нам віддалений відеонагляд?

Після того, як з'явилося обладнання для роботи в IP-протоколі, з'єднання віддалених пристроїв один з одним за допомогою кабелів стало вже не потрібним. Сьогодні віддалені системи відеоспостереження можна розглядати в тому ж ракурсі, що й будь-яку мережу передачі даних, адже IP-мережі здатні передавати відеоінформацію самостійно, а за рахунок кодеків стиснення та інших можливостей програмного забезпечення можна значно скоротити мережевий трафік. Присутність сучасних технічних рішень дозволяє успішно інтегрувати системи відеоспостереження з іншими системами безпеки.

Одна з основних переваг систем віддаленого ІР-відеоспостереження - простота і легкість модернізації. Відеозапис на будь-якій ділянці мережі може здійснюватися автономно, причому тут ситуація на об'єкті буде фіксуватися і далі, навіть якщо іншу ділянку мережі виведено з ладу з яких-небудь причин. Як тільки мережа запрацює повноцінно, то відновити центральне управління і доступ до зафіксованих подій можна буде без жодних складнощів. Це дозволяє розподілити інформацію по всій мережі рівномірно, здійснювати управління нею і зберігати важливі відеодані.

Один з методів архівації даних - можливість здійснювати запис відеоінформації на місцях. Суть у тому, що локальна система може створювати відеофрагмент події, при цьому передаючи важливу інформацію співробітникам служби охорони. Камери можна запрограмувати так, щоб вони виконували необхідні дії при тривозі. Допомогти розібратися в ситуації співробітникам служби безпеки допоможе спеціальна функція програмування пріоритету подій, яка може бути як дистанційна, так і місцева.

Ще одна можливість, якою володіє система віддаленого відеоспостереження, полягає в тому, що ця система «вміє» попереджати переповнення мережі відеоінформацією. Робиться це таким чином: на моніторах центральної СБ демонструються тільки найбільш небезпечні події за допомогою IP-технології.

Зверніть увагу, якщо грамотно використовувати разом аналогові і цифрові камери спостереження, то можна зробити швидкість передачі по мережі максимальною, не купуючи при цьому занадто дороге обладнання. Це важливо для тих систем відеоспостереження, в яких налічується велике число відеопристроїв. Використовуйте аналогові камери нарівні з цифровими пристроями, і ви отримаєте відмінні оперативні можливості всієї мережі в цілому, не виходячи за рамки запланованого бюджету.

 

Write a comment

Comments: 0

Возможно, эта информация будет еще кому-то интересна и полезна. Поделитесь со своими друзьями.